خانه / عکس اسلایدر / نامه اعتراضی من به خامنه ای

نامه اعتراضی من به خامنه ای


فقر و فساد و غارت زیر پرچم اسلام

با درود و وقت بخیر!

این نامه خطاب به آقای خامنه ای است ! 

متاسفانه گستره فقر,فساد,غارت,خیانت,جنایت

سرکوب,محرومیت,سوء تغذیه,فاصله طبقات

تقسیم ناعادلانه ثروت,بیماریهای روانشناختی

خودخواهی,بیکاری و ورشکستگی بیداد میکند.

متاسفانه جمهوری اسلامی, متشکل از نیروهای حوزوی,توده ای,انگلیسی و روسی, سخت در تلاش بوده است که سیاستهای ماکیاولیسم مذهبی خود را با تبلیغات آماری ساختگی و تصنعی و وجاهت مثبت, از سوی شیپورهای تبلیغی الیگارشی جمهوری اسلامی اعم از نهاد حکومت, دولت و صدا و سیما یا رسانه های جیره خوار وابسته, در برابر خیل افشاگری های داخلی و خارجی کتمان و پنهان سازد و این در حالی است که قاطبه جامعه معترض ایران خود گواه گویا علیه وضعیت نابسامان ملک و ملت ایران بوده است و همانا سالمتر از هر صدای حکومتی, دولتی و رسانه ای علیه وضعیت نابسامان ملک و ملت به اعتراضات گسترده پنهانی یا علنی پرداخته است.

حتی وضعیت ناهنجاریهای ملک و ملت منبعث از بی کفایتی, بی لیاقتی,افراط گرایی و خیانتکاری حاکمیت و دولت٬ چنان سران و عمال آنان را مضطرب ساخته است که بتازگی صدا و سیما برنامه ای به نام اولین ها ( آذر ماه ۱۳۹۷ ) را تهیه کرده است و مقام های اولین در حوزه های مختلفه را پس از جمهوری اسلامی تبلیغات می کند٬ دریغ از آنکه مبلغان رسانه ای حاکمیت وقت٬ تعمدی شالوده ی همه مقام های اولین ایران٬ در دوره پهلوی را کتمان و پنهان می سازند, همه پروفسورها و دانشمندها و هنرمندهای بزرگ عصر حاضر٬مولود عرصه تربیت علمی٬هنری٬فرهنگی و ملی دوره مترقی پهلوی بوده اند و حتی دولتین پهلوی٬ زمینه ساز کسب دانش هسته ای بوده است.

بواقع عطش جنگ افروزی و خوی استکباری و خوی امپریالیست اسلامی و شیعی٬ مسیر یادگیری دانش هسته ای را کوتاه نمود٬ وگرنه طی زمانی معین٬ دانش هسته ای در ایران پهلوی به دور از عداوت ها و خسارت ها گسترش می یافت٬ چنانکه مرحوم پادشاه دوم پهلوی بود که نظام فئودالیسم را ملغی نمود و زندگی کشاورزان روستایی را بهبود بخشید و هرگز آزادی ادیان و آزادی عقیده را سرکوب نکرد. بسیاری از مواهب امروز٬ حاصل زحمات دولتین ملی برهه پهلوی بوده است.

بواقع ارتشیان استخدامی دوره پهلوی بودند که تجاوز عراق به ایران را با قدرت٬ علمیت و شجاعت خود دفع کردند و دانش استراتژیکی و تسلیحاتی نیروی زمینی,نیروی دریایی و نیروی هوایی ارتش پهلوی به داد نیروهای داوطلب مردمی در جبهه های جنگ رسیده, موجبات دفع بلای تجاوزگران عراقی را فراهم ساخت و متجاوزان را از مرزهای ایران به عقب راند٬ چنانکه نیروی دریایی پیشرفته پهلوی٬ برخاسته از اراده و اندیشه وطن پرستانه ایرانی بود که هشت سال جنگ دریایی بین ایران و عراق را مدیریت و هدایت کرد و افتخارات بزرگ نصیب ملک و ملت ایران زمین و ارتش ایران نمود. اما دریغاجمهوری اسلامی از ارتش یک نیروی بی مصرف و بی مسولیت ساخته است که امورات را به سپاه پاسداران واگذار کرده است و هیچگونه تعهدی خاصه نسبت به ملت خود ندارد و اجرای عملیات ولایت ۱ و ۲ و ۳ و غیره دغدغه خاطرشان بوده است؛ یعنی٬ ملت ایران را با سیاستهای ماکیاولیستی٬ بی دفاع ساخته اند.

ارتش کنونی فقط یک نیروی اسراف گرا و  مصرف گرا٬ بر آمده از سپاه پاسداران است که فقط نام ارتش را در جهت حفظ شان حضور یک نیروی مورد تایید بین المللی حفظ کرده است و براستی ملت ایران را از یک ارتش حامی٬ محروم ساخته اند. لذا ملت ایران از هر سوی بی پناه شده است. 

بر منصفی پوشیده نیست که همه فعالیتهای سیاسی,اقتصادی,اجتماعی و فرهنگی زنان امروز ایران, مرهون فرهنگ سازی پهلوی بوده است. شالوده و ریشه همه اولین ها را بایست به سرمایه گذاریها و سیاستگذاریهای تخصصی٬ علمی و فرهنگی پهلوی منتسب ساخت٬ و گرچه جمهوری اسلامی در اهم عرصه ها رتبه های پایین یا آخرین را کسب کرده است که نمونه بارز آن نقض حقوق انسانی و بشری و حقوق مدنی  و حقوق اقتصادی و معیشتی جامعه ایران است. 

دقیقاً در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ شمسی, آقای پرویز فتاح, رئیس کمیته امداد ته بشقابی, بصراحت افزایش روز افزون فقر در کشور ایران را افشا کرد و متاسفانه متعاقب آن صداو سیمای ضد ایرانی جمهوری اسلامی, در آذر ماه ۱۳۹۷ شمسی, طی برنامه ای آمارهای کذبی را مبنی بر کاهش فاصله طبقاتی و افزایش تقسیم عادلانه ثروت در ایران منتشر کرده است که مگر غیض بیشتر مستضعفان ایران را علیه سیاستهای ضد ایرانی جمهوری اسلامی با خود همراه نداشته است.

طومار دروغگویی ها و اخبار تلخی ها و تنگدستی های تحمیلی بر ایرانیان آنقدر طویل است که این مقال نمی گنجد و ضمن آنکه همه مردمان ایران با تلخی و ناگواری فاصله طبقاتی و تقسیم ناعادلانه ثروت در ایران آشنایی و آگاهی کامل دارند و نیازی به تکرار مکررات نیست.

جمهوری اسلامی بودجه ها و خدمات بهزیستی را بشدت کاسته است و ته بشقاب های خود را در کمیته امداد بین مستضعف شدگان ایران تقسیم می کند و بی شرمانه مدعی می شود که فاصله طبقاتی کاهش یافته است و تقسیم ثروت عادلانه تر شده است٬ زیرا سیاست ماکیاولیستی بر تداوم گرفتاری و بدبختی یک ملت اسیر و برده پرور تاکید دارد٬ چنانکه طی ۴۰ سال اخیر اندیشه٬قوه و عاطفه جامعه ایرانی را رباتیک پرورانیده اند و احساس مسولیت و شهامت برای تحقق عدالت را در آنان سرکوب کرده انداند و جامعه ایرانی را در ابعاد مادی و معنوی و روانشناختی٬ مریض احوال ساخته اند.

ای صدا و سیمای ضد ایرانی و دروغگوی مذهبی – انگلیسی ! مگر نه آنکه آقای خامنه ای به گواه رسانه های منتشر شده در مورخه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ شمسی, پس از حدود ۴۰ سال از استقرار جمهوری اسلامی, بصراحت به وجود بی عدالتی در جامعه ایران اعتراف کرده است؛ آیین زرتشتی دروغ را بزرگترین گناه خوانده است که همه پلیدیها از آن منشا میگیرد و لذا راستگوترین آیین است؛ ولی امت حزب الله با دروغ مملکت و ملت را مدیریت کرده است که هیچگونه برنامه اصلاحی نداشته است. 

رهبر انقلاب: … در بحث عدالت کم‌ کاری و عقب‌ ماندگی داریم / حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است / باید با فساد و ظلم مبارزه بشود … باید از خدای متعال و از مردم عزیز عذرخواهی کنیم. درمورد عدالت مشکل داریم … منبع :  پایگاه خبری آفتاب 

نامه صریح من به آقای خامنه ای

خطاب به آقای خامنه ای بایست به صراحت بگویم :

– من به عنوان یک عدالت گرا و ناسیونالیست گرا, وقعی به دستگاه حکومت مستکبرین و مسرفین جنابعالی نمی دهم که ضمن گسترش دستگاه حکومت و هزینه های گزاف حکومت و تبلیغات خود, پست ترین و سخیف ترین رفتارها و سیاستها را علیه بشریت و ایرانیت مرتکب شده است.

آقای خامنه ای خطاب به جنابعالی بایست متذکر شوم که آقا زاده های ژن برتر خودتان را پشت سنگر ملت, بیت المال, تمکن, آسایش و ممالک غربی,در کمال کامیابی پنهان کرده اید و روحیه شهادت امت می طلبید؟ براستی این همان سیاست محمد بوده است که خود از شهادت فرار کرد و در غار به اختفاء خویش پرداخت و پشت سنگر امت, کامیاب در سن سالمندی و در بستر با داشتن تمکن و تعدد زنان خویش, دنیای جسمانی را به قصد آخرت روحانی ترک کرد ! اما عیسا بر خلاف محمد, خود از شهادت فرار نکرد و شهادت را پذیرفت, چنانکه زرتشت از شهادت فرار نکرد و شهادت را پذیرفت. شهادت اخلاص و کمال می خواهد که فقط برخی پیامبران – در موقعیت سخت هدایت و نجات بشریت – جهت اثبات حقانیت رسالت خود, از آن بهرمند شدند؛ پس از عیسی خاتم الانبیاء و خاتم الشهداء بود که متولیان دینی و مذهبی, از خمیر مایه سیاست, خمیر مایه شهادت ساختند و در تنور شریعت ساخته خود, تفت و پخت و به خورد بشر دادند؛ چنانکه خود محفوظ از شهادت, بشریت یا امت را به شهادت فراخوانده اند. این سیاست تبعیض, در دیانت,شریعت و اسلامیت جاری بوده است. رضایت آفریدگار یکتا از بشریت, در محبت و خدمت به خود, خانواده,جامعه خود و جامعه جهانی نهادینه شده است که سعادت دنیا و آخرت را و امنیت و سلامت جامعه بشری و جامعه جهانی را مهیا می سازند. 

جنابعالی در بهمن هزار و سیصد و شصت و شش شمسی, متاثر از اعتراضات و واقعیات ناگور آوار بر ملت و بدلیل عدم تحقق عدالت, انصاف, اسراف, غارت و خیانت, در مملکت ایران, به عذرخواهی از این مردم پرداختید؛ زیرا مواجه با موج جدید اعتراضات خیل عظیم جامعه کارگری,فرهنگی و اجتماعی ایران شدید و بقای حکومت خویشرا در خطر یافتید, از اینرو مستند موج توفنده اعتراضات اجتماعی ایران, خود موجبات اعتراف شما به عدم تحقق عدالت و انصاف, در ایران را فراهم ساخت و جنابعالی را در کتمان سازی و پنهان سازی حقایق سیاسی و اقتصادی جاری در کشور ایران ناتوان ساخت.

اما فروردین سال هزار و سیصد و نود و هفت شمسی, بانک جهانی با ماموریت کمک به حاکمیت جمهوری اسلامی و رهاسازی از فشار عدیده آمارهای منفی فقر,فاصله طبقات و تقسیم ناعادلانه ثروت در ایران, ابزار تمسک به آمار ساختگی بانک جهانی را در اختیار جنابعالی و همراهان جنابعالی قرار داد که دگربار دستگاه های امپریالیستی و اروپایی و بلاخص لابی انگلیسی و روسی, قدرت مانور تبلیغاتی جمهوری اسلامی را, در برابر لابی آمریکایی افزایش دهند.البته! همگان نیک می دانیم که دادگاه بین الملل,سازمان ملل,سازمان حقوق بشر بین الملل و شورای امنیت بین الملل و بانک جهانی تابع منافع سیاستهای لابی های امپریالیستی و استکباری و سیاستهای هژمونی میباشند.

جنابعالی در سخنرانی نوروز هفتاد و هفت نیز با تمسک بدین ابزار لابی اروپایی, انگلیسی و روسی, نسبت به سخنان پیشین خویش که در موضع ضعف قرار گرفته بودید, متفاوت و مختلف سخن راندید, چنانکه پیش از آن از مردم ایران بابت عدم تحقق عدالت و ضعف در عدالت و انصاف عذرخواهی کردید و پس از تمسک به ابزار آمار ساختگی بانک جهانی, در موضع قدرت قرار گرفته و به دفاع از سیاستهای غلط پیشین سیاسی,اقتصادی و اجتماعی پشت پرده  ی حکومتی, اروپایی,انگلیسی و روسی در ایران روی آوردید که همین مهم نیک به مردمان ایران چهره ی واقعی دستگاه جمهوری اسلامی را نمایانده است که جمهوری اسلامی در موضع ضعف و قدرت, یکپارچه ضد انسانی و ضد مردمی و ضد ایرانی است و هیچگونه سیاستی و برنامه ای برای اصلاحات گسترده ی داخلی در عرصه های مختلفه نداشته و نخواهد داشت و همچنان بر طبل دفاع از سیاستهای اقتصادی,سیاسی,اجتماعی و فرهنگی پیشین خویش می کوبد و مردمان ایران نبایست امیدی به بهبود زندگی مادی و معنوی و بهبود سلامتی اجتماعی و آبروی مملکتی خویش ظل ظلام جمهوری اسلامی داشته باشند.

ما آن ثبات شخصیتی و سلامتی کامل روحی,روانی,عاطفی و معنوی مثبت را فقط می توانیم, در نهاد پیامبران عظیم الشان الهی بیابیم که عیسی خاتم الانبیاء و خاتم الشهداء, ثبات و سلامت روحی,روانی,عاطفی, معنوی و بطور کلی ثبات و سلامت شخصیتی داشت؛ یعنی, ایشان, در کمال محبت, عواطف و انصاف زیست و در کمال محبت,عواطف و انصاف, به عالمیت غیب رفت و منقول از اخبار عهد ایشان, پیامبر زمان شد. اما ما در سران و عمال جمهوری اسلامی,ثبات و سلامت روحی,روانی,عاطفی, اخلاقی و معنوی متعادلی نمی توانیم بیابیم که موجبات آرامش یک جامعه ی بشری را از منظر روانشناختی فراهم ساخته باشد و سلامتی روحی,روانی,عاطفی,اخلاقی,تربیتی,فرهنگی و معنوی جامعه ی ایرانی را تامین نموده باشد؛ چه بی ثباتی های روحی,روانی,عاطفی,اخلاقی و معنوی, در عقیده ها و ایدئولوژیهای آنان محرز است و لذا بیماریهای روانشناختی جامعه  ی ایران را بسیار گسترده نموده است که سلب آرامش و سلامتی یک جامعه ی بشری را فراهم ساخته است, و لذا پیامبران مکرم الهی برای یک جامعه ی بشری آرامش و سلامتی می خواستند, آرامش جسمی,روحی,روانی,عاطفی,معنوی و مادی !  لذا جامعه بشری با چنین افرادی دارای نقایص و نقایض بسیار قادر به ساماندهی و هنجارسازی داخلی و خارجی نبوده و نخواهد بود و امیدی به تغییر رو به بهبود نداشته و نخواهد داشت.

آقای خامنه ای٬ به خاطر دارم که اطلاعات شهر رشت طی تماس به من گفته بود که سر خیلی ها را زیر آب کرده ایم … سر بزرگتر از تو را زیر آب کرده ایم … تو برای ما کسی نیستی !

آقای خامنه ای, من شنا بلدم و خفه نمی شوم٬ اما ما مردم ایران پس از جنگ تحمیلی هشت ساله از سوی جمهوری اسلامی٬ برای امت حزب الله پنج درصدی, کسی نبوده ایم٬ مگر مزاحمانی قربانی و بازیچه ی دعوای زرگری هرم زر٬ زور و تزویر حکومتی و امپریالیستی انگلیسی و روسی !

آفریدگار یکتا را سپاسگزارم که لااقل من در خلافکاریهای حکومتی٬ جنحی و جنایی و مردم آزاری٬ زندگی سوزی و شکنجه گری آمورالیستی و ماکیاولیستی حدود چهل ساله دستگاه سیاسی – اسلامی٬ انگلیسی و روسی, در ایران ماتمکده و غمزده سهمی نداشته ام. گرچه امثال ما از حقوق عادله ی ملی,مدنی و معیشتی محروم شده ایم, ولی ما با ستمگرها و ستمگریها همراه نشده ایم و سکوت نکرده ایم.

آقای خامنه ای یکروز در یکی از خیابانهای تهران عبور می کردم, یک بسیجی بی خاصیت و گزاف, با حالتی از غرور و تکبر, به طعنه رو به من کرده, گفت :

– اصل به ریشه است, نه به ریش !

من در آن حین پاسخی ندادم, این جزو معیارهای اخلاقی من است که پاسخ هر حرفی را بایست بجایش سنجیده و اندیشیده داده باشم و لذا اندکی اندیشیدم و با خود گفتم :

– آخر خار و خاشاک نیز ریشه دارند, شما نیز ریشه دارید که قابل ریشه کن کردن است !

آقای خامنه ای ! در ادامه نوشته خود دوباره تاکید می کنم که هدایت و ولایت شخص موسی٬ زرتشت و عیسی مرا و همه بشریت را برای سعادت دنیا و آخرت کفایت میکند, البته ! اگر پندار نیک,گفتار نیک و کردار نیک,شعار روزانه فرزندان ایران, در مدارس گردد, بی گمان ملکه تربیت و هویت شخصیتی بیشتر فرزندان ایران خواهد شد و قابلیت بازدارنده مضامین شر و انحراف را به همراه خواهد داشت.

آقای خامنه ای ! موسی, بزرگترین پیامبران و تنها سید عالمیان که کتاب واقعی اسرار آفرینش, در اختیار ایشان میباشد, در تازه ترین فرامین قدسی خویش – به من و مردمان جهان – محبت به دیگران را فرمان داده است و لذا امثال شما, امثال ما را با خلافکاریهای شخصیتی٬ سیاسی, مذهبی و بیماری و انحرافهای پارانوئیایی٬ سادیسمی٬ خرافی٬ افراطی و عقیدتی, مجاب به همراهی نکنید که فردای زندگی, در دنیای روحانی و اخروی بایست مورد داوری قرار گیریم.

شیر پاستوریزه نمی خوریم … گوشت قرمز نمی خوریم … گوشت ماهی نمی خوریم… گوشت مرغ کافی نمی خوریم … میوه متنوع فصلی نمی خوریم … غذا متنوع نمی خوریم … رب گوجه نمی خوریم … پنیر تبریز نمی خوریم … کره پاستوریزه نمی خوریم … ماست کم چرب نمی خوریم … مرباجات نمی خوریم … دارو کمتر می خریم … درمان کمتر می رویم … لباس کهنه تر و ارزانتر می پوشیم … کفش کهنه تر و ارزانتر می پوشیم … گردشگری نمی کنیم … تفریحی نمی کنیم … شادی واقعی نداریم … خودرویی نداریم … حساب بانکی خاصی نداریم … زندگی تجملاتی نداریم … توانایی خرید کتاب نداریم و … .

اما آقای خامنه ای ! با همه این کمبودهای غیر طبیعی و تحمیلی, آفریدگار قدوس را سپاسگزارم که لا اقل از سفره دروغگویان, غارتگران,جنایتکاران,شکنجه گران,خیانتکاران,ستمگران, متجاوزان به حقوق حقه ملی, میهنی, مدنی, انسانی, عاطفی و معیشتی مردم ایران آریایی, اعم از اهریمنان روبرو و اهریمنان پشت سر نمی خوریم و مسرفین را همراهی نمی کنیم و فقط  یارانه بسیار ناچیز (خط گرسنگی) را از بخش ثروت ملی دریافت می کنیم که منبع معیشتی ما, در این سالیان سخت جور و جفا بوده است و البته  اکثر ملت ایران آگاهی ندارند که یارانه ناچیز پرداختی, حاصل سیاست افزایش قیمت ها را از جیب مردم برداشت کن و کمترش را به خودشان به نام یارانه بازگردان است و اتفاقاً هدفمندسازی یارانه ها سود کلان نصیب دولت فخیمه حضرت عالی نموده است.بدیهی است که بنیانگذار یارانه, دولتین پهلوی و سیاستگذار آن, دولتین جمهوری اسلامی بوده است.

آقای خامنه ای ! یک سوال دیگر از محضر جنابعالی دارم. چرا ملل مسیحی با وجود فرق مختلف, به جان یکدیگر تعرض نمی کنند, ولی ملل اسلامی با وحود فرق مختلف, به جان یکدیگر تعرض می کنند؟ تردید دارم که جنابعالی پاسخی درخور حقیقت داشته باشید, و لذا خود بدان پاسخی در خور می دهم. دین مسیحیت بر پایه محبت,رافت,انصاف و عدالت صرف نهادینه شده است و سراسر ثبات شخصیتی عیسی مسیحا, بدان تاکید دارد, اما دین اسلامیت بر پایه خشونت,جنگ,عداوت و سرکوب نهادینه شده است و سراسر فقدان ثبات شخصیتی محمد بن عبدالله, بدان تاکید دارد. من در نوشته های خود آورده ام که البته! اسلامیت مانند سایر ادیان تلفیق حق و باطل و تلفیق اخلاق و نقض اخلاق میباشد و منصفانه این ادیان را نقد نموده ام و پاکترین و تمیزترین ادیان را, آیین متمدن زرتشتی خوانده ام که ضمن پاکیزگی توحیدی و وجهه ی زیباشناختی جهان آفرینش و هنرهای آفرینش – در مضامین آن – تمیزی, راستگویی و درستکاری آریایی و زرتشتی را, در قالب نوشته های توحیدی و عبادی خود و خاصه گاتاها محفوظ داشته است. آقای خامنه ای ! ادیان, شخصیت و خصلت دارند و شخصیت ساز و خصلت ساز میباشند و بشر از شخصیت و خصلت آنها متاثر می گردد, بنابراین اهمیت دارد که یک دیانت, ما را بسوی ابعاد بیماریها و انحرافات معنوی, روانشناختی و ناهنجاری رهنمون ننماید که عاقبت سلب آرامش یک جامعه بشری را مانند جامعه بشری کنونی ایران فراهم سازد و دستاویز و ابزار اهریمنان و دشمنان گردد.

آقای خامنه ای ! نکته آخری که خیلی علاقمند هستم بدان اشاره ای داشته باشم, نماد پرچم جمهوری اسلامی (الله) میباشد که واژه "الله" یک واژه برگرفته از فرهنگ عرب است و پرچم کشور آریایی ما را به تلفیق ایرانیت و عرب مختلط کرده است که بدان هویت دو ملیتی بخشیده است. بدیهی است که نماد پرچم ایران ما شیر و خورشید است که یک نماد ملی و میهنی است؛ یعنی, ایرانیان, در برابر دشمنان چون شیر ژیان باشند و سرزمین آریائیان در پرتو خورشید رخشان مزین به اخلاق و دانش باشد! لذا پرچم هویتی,ملی,تاریخی و فرهنگی من, همان شیر و خورشید است که بدان احترام می گزارم. حالا جنابعالی تصور کنید که اگر هر کشوری نام خدای خود را نماد پرچم ملی خود قرار دهد, خود تضاد ادیان, ملل و دول را بیش از پیش گسترش می دهد. آیا جنابعالی حاضر خواهید شد که فی المثال به پرچم فرضی مسیحیت با نماد عیسی (در قالب خداوند) در کشور ایتالیا احترام بگزارید؟ بی گمان هرگز! لذا پرچم ملی را پرچم دینی و عقیدتی سازی, تضادهای ادیان,ملل و دول را افزون کرده و افزون خواهد نمود. پرچم من و نام من بایست ایرانی اصیل باشد که هر کجای گیتی و هر سرزمینی مرا به نام ایرانی بشناسند. ملت اسپانیا,ملت ایتالیا, ملت فرانسه یا سایر ملتها, دیانت مسیحیت دارند, ولیکن اصالت و هویت فرهنگی,تاریخی و ملی خودشان را, در قالب پرچم ملی و نام شخصی محفوظ داشته اند.

روزگار پهلوی, به نیروی انتظامی عصر جمهوری اسلامی, "شهربانی" می گفتند که دو واژه کاملا پارسی است. اما الان به این سازمان, پلیس POLICE می گویند که واژه انگلیسی است. اما سایر ملل جهان در دول خود بشدت به فرهنگ و هویت خویش علاقمند میباشند و در مثال دولتمردان و فرهنگیان آلمان به پلیس, POLIZEL به زبان آلمانی می گویند و می نویسند و در مثال دولتمردان و فرهنگیان ایتالیا به پلیس, POLIZIA  به زبان ایتالیایی می گویند و می نویسند. چه بسا پلیس ولایی جمهوری اسلامی, خود را با پلیس سلطنتی انگلیس هماهنگ کرده باشد.

خب امیدوارم که جنابعالی دریافته باشید که جمهوری اسلامی سیاستهای خود را بر خلاف مصالح فرهنگ ملی و تاریخی ایرانیان بنیان نهاده است و بدان شاخ و برگ داده است. از اینرو ایضاً جنابعالی بایست دریافته باشید که دشمنان نفوذی و لابی اجنبی, در دستگاه حکومتی جمهوری اسلامی, هویت و فرهنگ ملی ایرانی و آریایی را هدف عداوت کور خود قرار داده اند. بخاطر دارم که مدتها با ابزار آموزش زبان انگلیسی به خردسالان ایرانی وارد جولانگاه شدند و مقادیر کلانی صرف تبلیغات زبان انگلیسی نموده اند. بی بی سی در حمله به فرهنگ و هویت ملت ایران گوی سبقت را از هر خبرگزاری ضد ایرانی ربوده است. چرا بی بی سی به فرهنگ و هویت ایرانیان حمله و هجمه خصمانه وارد می کند؟ زیرا فرهنگ و هویت انگلیسی در برابر فرهنگ و هویت ایرانی احساس حقارت می کند. تمدن ایران, قدمت حدود ده هزار ساله دارد و تمدن انگلیس, قدمت حدود هزار ساله دارد. تمدن ایران, اخلاق گرا و تمدن انگلیس, اخلاق گریز میباشد؛ از اینرو اخلاق قربانی منفعت و سیاست, در قالب اصطلاح سیاسی خود؛یعنی, آمورالیسم, در سلطنت و دولت انگلیس نهادینه شده است. 

سخن بسیار و در این مقال بیش از این نمی گنجد, مگر به کتب اینجانب, فیس بوک اینجانب یا سایت اینجانب مراجعه نمایید. به درود هموطن ارجمند !

واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند

                                           خود به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

 پـــرسشی دارم ز دانـشمـند مجـلس بـاز پـرس

                                            تـوبه فـرمایان چـرا خـود تـوبه کـمتر می کنند 

 گـــوئــیـا بــــــاور نـمـــی دارنـــــد روز داوری

                                            ایــن چـنـیـن قلب و دغل در کـار داور می کنند   

متاسفانه من با خبر شده ام که هفته گذشته – در شهر کرج – یک جوان بدلیل گرسنگی و بیکاری, خود را به دار آویخته است؛ زیرا خودش و دو خردسال اش و همسرش گرسنه مانده بودند و امداد وجود نداشت که ته بشقاب سران و عمالش را بر سر سفره آنان بیاورد.

قشر رباتیک جامعه نیاز به آمار کذب ندارد٬

خود هر صورت دستورات و تغییرات را پذیرا است.
دروغگویی های صدا و سیما و دولت اسلامی

عکس زیر از یک پیرمرد مستمند را خودم عکسبرداری و میکس و مونتاژ کرده ام

فریب و کذب شیعه اسلامی

عکس زیر  میکس و مونتاژ و بخشی عکسبرداری خودم میباشد
عمق فریب و جهالت در فرقه شیعه

محمد مصدق – مورخه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ شمسی

درباره newinsight

اینجانب محمد مصدق, متولد شهرستان تهران میباشم! نویسنده,منتقد و مبارز مستقل,در سرزمین تحت سلطه دیو صفتان اسلامی ! من زندگی خود را مرداد ماه سال 1350 شمسی, در منطقه نیروی هوایی تهران آغاز کردم و سن شش سالگی پس از آزمون هوش, در مدرسه اول ابتدایی فارابی نیروی هوایی راه یافتم؛ ولی خرده سالی بیش نبودم که اینتلیجنس سرویس انگلیس به دستور دستگاه پادشاهی انگلیس و به یاری عناصر ایرانی بسیج مستضعفان و کمیته انقلاب اسلامی, به توطئه و دسیسه علیه اینجانب پرداخت و دگربار فقر فرهنگی و شخصیتی بربریستی خود را در جهان بشری هویدا ساخت که البته! دادخواست و شکایات اینجانب علیه جمهوری اسلامی ایران و دولت و سلطنت انگلیس به مراجع ذیصلاح حقوق بشری و دیوان دادگستری بین المللی تسلیم شده است. بدینسان پادشاهی الیگارشی و آمورالیستی انگلیس, دگربار انتقامجویی و کینه توزی خود را علیه نهضت ملی ایران و ملی شدن نفت ایران و ملی گرایی در ایران تکرار نمود و ثبات جمهوری اسلامی,مجری سیاستهای ضد ایرانی, ضد الهی و ضد بشری را با حمایت های خود تامین کرد. اینجانب سالیان متمادی مشغول مبارزه با دیو صفتان داعشی شیعی, در داخل کشور ایران بوده ام و قوای تبهکار و فاسد حکومت جمهوری اسلامی را بشدت به چالش کشیده ام و حتی سید علی خامنه ای را در برابر مشیت الهی به زانو افکنده ام. اینجانب طی هدایت الهی و ملکوتی در عنفوان جوانی است که رسالت خود مبنی بر اعلام آیین و فرامین راستین موسی پیامبر را با انتشار فرامین ایشان و چاپ و نشر کتاب خود به نام راهی بسوی راستی به انجام رسانیده ام و عیسی را براستی خاتم النبیین و خاتم الشهدا خوانده ام که طبق آگاهی الهی و ملکوتی بدین حقیقت دست یازیده ام و صلیب عیسی را جایگاه شهادت انسانی دانسته ام که کمال اخلاقی را از مسیر کمال عاطفی تحقق بخشیده است و در مسیر ابلاغ حقیقت و دیانت راستین الهی و ابراز محبت به هم نوعان خویش جان به جان آفرین تسلیم نموده است گرچه اکنون ادیان و کتب آنها بشری میباشند, ولی بهترین گزینه برای هر ایرانی خردمندی را آیین توحیدی زرتشتی تامین می کند , باری بر دوشی کسی ننهاده است و همه پند و اندرز آن پندار نیک,گفتار نیک و کردار نیک میباشد. آیین زرتشتی,توحیدی و دین اسلامی, تشریکی تهیه شده اند و لذا عطف به نیاز افزایش عرق ملی ما را مجاب می سازد که ایرانیان به آیین اجدادی خویش مراجعت نمایند؛ چه دین اسلامی,جبر,قهر و شر و آیین زرتشتی,فر,مهر و فروز است. هر اجتماعی بشری در بحبوحه های سیاستهای زندگی,دنیوی و مادی - در حوزه های مختلفه سیاسی,اقتصادی,اجتماعی و فرهنگی - نیاز به تکیه گاهی معنوی دارد که همت و ترغیب خویشرا در حفظ سلامت و امنیت روحی,روانی,جسمی و جنسی و رعایت صحت و سلامت قواید حیات,منزلت و کرامت بنماید؛ بنابراین آیین زرتشتی به گواه تاریخ ایران زمین است که جامعه ایرانی را در چکاد افتخارات,سلامت و امنیت معنوی محفوظ داشته بود. هر جامعه ای در مقطعی از زمان بدلیل پیروی کورکورانه و منظلمانه جامعه از دینی و مذهبی, دچار ظلمی و ستمی شده است؛ زیرا ادیان کمال ندارند و حاوی نقص و نقض میباشند؛ ولی از سوی دیگر هدایت,مطالعات,تحقیقات و نظارت همگانی و دایمی بر تحرکات مذهب و ماهیت مذهب و حفظ حق تجدید نظر اصلاحی, در کلیات و جزئیات مذهب و شخصیت, از بروز عقاید و کردار انحرافی,دیکتاتوری و ستمگری مذهبی,سیاسی,فرهنگی و اجتماعی ممانعت می ورزد. بنابراین ادیان, نیازمند کنترل افکار و عقاید مثبت اجتماعی میباشند که فیلترینگ مثبت بر محتوای آنها اعمال گردد و ادیان در حیطه عقل,منطق,احساس و دانش نیکوکار و مهرورز سالم سازی شوند. اینجانب در سال 1380 شمسی و متعاقب حادثه ناگوار کوی دانشگاه در سال 1378 شمسی - طی فراخوان جناب آقای قائم مقامی, مجری رادیو ایران - در برخی تجمعات بر حق اعتراضی و حمایتی شرکت فعالی جستم و سالهای اخیر به دفعات دستگیر و حتی ضرب و شتم شده ام و همواره از ملی گرایی, عدالتخواهی و آزادگی پیروی کرده ام و ایران را تحت اشغال نامردمان و ناجوانمردان جاهل,دشمن و خائن خوانده ام که پیرو جنون قرآنی و جنون شخصیتی و روانی میباشند. زندگی در طبیعت گیلان به من آموخته است که پیروی از قوانین طبیعی, پیروی از اعتدال است و انسانها را راهنمای بسیار نیکویی است که آیین طبیعی, برترین آیین الهی است که حتی موارد نقص و نقض ادیان را برای ما هویدا می سازد. ادیان حاوی تلفیق اخلاق و نقض اخلاق و تلفیق حق و باطل میباشند و لذا نقص و نقض ادیان بدلیل آفرینش دارای نقص و نقض جهان,جانداران,انسان, عقل,منطق و دانش میباشد که فقط آفریدگار دارای کمال است. ... اکنون ایران تحت سلطه دیکتاتوری اسلامی میباشد و آزاد اندیشی در سرزمین ما بشدت سرکوب و منکوب می شود و آزادی تنها برای افراد ضد الهی, ضد بشری و ضد اجتماعی قانونی است که نیروهای مذهبی - سیاسی,تروریستی,تشریکی و انحرافی را تشکیل داده اند و الیگارشی مذهبی و سرمایه داری مذهبی را حمایت کرده اند و جامعه ایرانیان را در چالش و تنش فراوان غوطه ور ساخته اند. اسلامگراها,روسها و انگلیسیها, بازیگران اصلی سیاست در تعیین مقدرات کشور ایران بوده اند و اکنون ایران و سوریه خط مقدم روسیه علیه آمریکا و غرب میباشد و ایرانیان قربانی ستمپذیری شخصیتی و دعوای امپریالیستی و استکباری داخلی و خارجی بوده اند. اینجانب پاسخگوی شما عزیزان در اسرع وقت میباشم ! با سپاس و آرزوی توفیق و سلامتی برای شما عزیزان ! mosaddegh.iran@gmail.com

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

قرآن افساد فی الارض است20

قرآن,افساد فی الارض است

قرآن , افساد فی الارض است ! (الله, زئوس اسلامی)  الله مفتخر ...

قرآن, دین بی عدالتی است

درباره ماهیت واقعی کمیته امداد امام خمینی –  قرآن و اسلام, دین ...