خانه / عکس اسلایدر / پاسخ به دروغ پراکنی علی خامنه ای

پاسخ به دروغ پراکنی علی خامنه ای

پاسخ به دروغ پراکنی های مستر علی خامنه, آخوند تروریستی و تشریکی کاخ جماران !

دروغ پراکنی مستر علی خامنه ای در سخنرانی  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ :

” البتّه هستند کسانی که صاحبان قدرتند، صاحبان زر و زورند، مایل نیستند که این سفره‌ی گسترده‌ی رحمت الهی مورد استفاده‌ی آحاد مردم قرار بگیرد؛ با قدرت آنها مخالفند؛ لذا در مقابل این حرکت الهی می‌ایستند. آن‌وقت خدای متعال میفرماید: یٰاَیُّهَا النَّبِیُّ اتَّقِ اللّهَ وَ لا تُطِعِ الکٰفِرینَ وَ المُنٰفِقین‌؛(۶) دنبال آنها مرو، مراقب باش؛ در جای دیگر میفرماید: یٰاَیُّهَا النَّبِیُّ جٰهِدِ الکُفّارَ وَ المُنٰفِقینَ وَ اغلُظ عَلَیْهِم‌؛(۷) با کفّار و با منافقین مبارزه کن. میفرماید «جاهِد»؛ نمیفرماید «قاتِل»؛ «قاتِلِ الکُفّارَ وَ المُنافِقین» [قتال] همیشه لازم نیست، امّا جهاد همیشه لازم استمنبع خبر : http://www.leader.ir

پاسخ اجمالی اینجانب درباره دروغهای مستر علی خامنه ای در مطلب فوق الذکر :

واژه قتل و کشتن در قرآن, ۲۴ مرتبه تکرار شده است و حتی قتل منافق و کفار را حکم نموده است. آیا مردم ایران از این سفره گسترده رحمت الهی, مگر جنگ افروزی,تجاوزگری,سرکوبگری,تبهکاری,خیانتکاری,غارتگری,ویرانی و تباهی نصیب برده اند ؟! ماهیت قرآن و اسلام و اشخاص همچون شما تباه و سیاه است. شما سواد اسلامی و قرآنی ندارید و فقط حرافی و لفاظی شعاری و تبلیغاتی می نمایید و لاجرم به سفسطه و مغلطه گرایش می یابید. جهاد از دو بخش غنیمت دنیوی و بهشت اخروی تشکیل شده است و تطمیع غنیمت دنیوی بود که اعراب را به اسلامیت و مجاهدت متمایل ساخت؛ وگرچه آیتی از قرآن شکایت از امتناع برخی اعراب از جنگ و مجاهدت دارد. نمازاتان تشریکی است؛ ایمان اتان تشریکی است؛حکومت اتان دیکتاتوری,استکباری و امپریالیستی است؛ سیاست اتان تروریستی و افراطی است؛ عدالت اتان جنحی و جنایی, نامردمی و غارتگری است؛ محبت اتان جنگ افروزی و خشونت پراکنی است؛ وحدت اتان, تفرقه افکنی است؛ اقتصاد اتان,کلاسیستی, فئودالیستی و کاپیتالیستی است و ………………………….. . آیا شما از پیامبران خداوند با محبت تر نسبت به بندگان خداوند در جهان بوده اید؟ ! هرگز ! قاطبه نیروهای ولایی و اسلامی دارای ناهنجاری و نابسامانی عاطفی,روحی و روانی میباشند و عرصه فلسطین و لبنان, بهانه ای برای ارضای این نابسانی ها و عقده ها است. پیامبران راستین الهی الی عیسی خاتم النبیین و خاتم الشهدا در کمال عاطفی, وظیفه ای در قبال نجات سیاسی و نظامی مظلومان جهان نداشتند و شما در نقصان عاطفی ادعای نجات سیاسی و نظامی مظلومان جهان داشته اید و حال آنکه مظلومان و مستمندان ویران در ایران, به لعن, نفرین و توهین علیه شما مشغول بوده اند. شما چکمه های سنگین ماکیاولیستی سیاسی و نظامی اسلامی و کاپیتالیستی اسلامی خود را بر سر زندگی, آزادگی و ایمنی یک ملت کوبیده اید و چنین وقیحانه ادعای نجات مظلومان و ستمدیدگان جهان دارید ؟! شما سران و عمال جمهوری اسلامی شیاطین مرسل از سوی الله, خداوند مخیله یمن و عربستان ( مریم/۳ شایان ذکر است که نام مادر عیسی “ماری” است ) میباشید که وعده انحراف و فریب داده است.

بخش نخست سخنرانی مستر علی خامنه ای در حضور مسولان و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی در تهران : مورخه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵

 ” اهمّیّت وجودیِ وجود مقدّس پیغمبر اعظم ‌بقدری است که خدای متعال به‌خاطر دادن این نعمت به بشر، بر او منّت میگذارد؛ لَقَد مَنَّ اللّهُ عَلَی المُؤمِنینَ اِذ بَعَثَ فیهِم رَسولًا مِن اَنفُسِهِم.(۳) امام سجّاد (علیه‌الصّلاهوالسّلام) در صحیفه‌ی سجّادیّه این‌جور عرض میکند به خدای متعال: اَلحَمدُلِلّهِ الَّذی مَنَّ عَلَینا بِمُحَمَّدٍ نَبیِّه دونَ الاُمَمِ الماضیَه وَ القُرونِ السّالِفَه.(۴) منّت الهی برای این عطیّه‌ی بزرگ به بشریّت، تصریح قرآن و کلام ائمّه‌ی معصومین است؛ این خیلی عظمت است. «رَحمَهً لِلعٰلَمین»(۵) تعبیری است که خدای متعال برای پیغمبر بیان فرموده است، نه «لِفِرقَهٍ مِنَ البَشَر» یا «لِجَمعٍ مِنَ العالَمین»؛ نه، رَحمَهً لِلعٰلَمین؛ برای همه رحمت است. آن پیامی که او از سوی خداوند متعال آورده است، هدیه میکند به بشریّت؛ این بصیرت را، این راه را در اختیار همه‌ی آحاد بشر قرار میدهد.  آیات کریمه‌ی قرآن درباره‌ی پیغمبر و درباره‌ی تعالیمی که به پیغمبر میدهد و بنای جامعه‌ی اسلامی نوپا را قدم به قدم و کلمه به کلمه به پیغمبر تعلیم میدهد، خیلی زیاد است. توصیه‌ی ما به خودمان، به جوانهایمان، به مبلّغین امور دینی، به کسانی که سررشته‌های فکر مردم دست اینها است، این است که به همه‌ی این آیات مراجعه کنند، همه‌ی این مفاهیم را در قرآن ببینند؛ یک مجموعه است، یک مجموعه‌ی کامل است. اشکال کار ما این است که ما از مجموعه‌ی کامل تعالیم الهی خطاب به پیغمبر و توصیفی که خدا از پیغمبر میکند، غفلت میکنیم. اگر این مجموعه‌ی کامل را مقابل نظر قرار بدهیم، آن‌وقت آن رفتار درست، آن صراط مستقیمی که پیغمبر بر آن قرار داشته، جلوی پای ما ظهور پیدا خواهد کرد. اِنَّکَ عَلیٰ صِراطٍ مُستَقیم؛(۹) این صراط مستقیم را باید پیدا کرد.  البتّه هستند کسانی که صاحبان قدرتند، صاحبان زر و زورند، مایل نیستند که این سفره‌ی گسترده‌ی رحمت الهی مورد استفاده‌ی آحاد مردم قرار بگیرد؛ با قدرت آنها مخالفند؛ لذا در مقابل این حرکت الهی می‌ایستند. آن‌وقت خدای متعال میفرماید: یٰاَیُّهَا النَّبِیُّ اتَّقِ اللّهَ وَ لا تُطِعِ الکٰفِرینَ وَ المُنٰفِقین‌؛(۶) دنبال آنها مرو، مراقب باش؛ در جای دیگر میفرماید: یٰاَیُّهَا النَّبِیُّ جٰهِدِ الکُفّارَ وَ المُنٰفِقینَ وَ اغلُظ عَلَیْهِم‌؛(۷) با کفّار و با منافقین مبارزه کن. میفرماید «جاهِد»؛ نمیفرماید «قاتِل»؛ «قاتِلِ الکُفّارَ وَ المُنافِقین» [قتال] همیشه لازم نیست، امّا جهاد همیشه لازم است.  گاهی جهاد، جهاد سیاسی است، گاهی جهاد فرهنگی است، گاهی جهاد نرم است، گاهی جهاد سخت است، گاهی با سلاح است، گاهی با علم است؛ همه‌ی اینها جهاد است امّا در همه‌ی اینها باید توجّه داشت که این جهاد، علیه دشمن است، علیه دشمن بشریّت است، علیه دشمنانی است که به اتّکاء قدرت خود و زر و زور خود، وجود سنگین و مطامع(۸) خودشان را بر بشریّت تحمیل میکنند. سازش با آنها معنا ندارد؛ اِتَّقِ اللّهَ وَ لا تُطِعِ الکٰفِرینَ وَ المُنٰفِقین

منبع خبر : http://www.leader.ir

پاسخگویی اینجانب به بخش نخست سخنرانی مستر علی خامنه ای در حضور مسولان و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی در تهران : مورخه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵

خطاب به مستر علی خامنه ای, در ادعای سهوی یا عمدی دروغین تعالیم روح بخش اسلام, بایست گفت که تعالیم آیات قرآن تلفیق حق و باطل ( وحدانیت اعجمی و شرک محمدی ) و اخلاق و نقض اخلاق ( احکام یهودی و احکام تازی ) است؛ در مثال عربستان منطقه فاقد قابلیت پرورش خوک بوده است و هرگز عربها از گوشت خوک تغذیه نکرده اند؛ از اینرو زید بن ثابت, حکم محمد را مبنی بر گوشت حرام خوک منبعث از احکام یهودی در قرآن ثبت کرده است.

اسلام حاوی آموزه های ضد الهی و ضد بشری اعم از محتوای تروریستی,تشریکی,شهوترانی,فئودالیستی,برده داری,برده داری جنسی,الیگارشی,دیکتاتوری و سایر مضامین جاهلی,شروری و افراطی میباشد.

بواقع بخشی از قرآن و تازی نامه زید بن ثابت گواهی می دهد که قرآن و اسلام, از بطن ناهنجاری و نابسامانی های تربیتی,عاطفی,محیطی و روانی, در فرهنگ پرچالش و نابسامان  تازی بدوی ظهور کرده است که البته! امروزه از منظر دانش پسیکولوژی, خودکشی و رفتارهای جنحی و جنایی, علل ناهنجاری و روانشناختی دارد و این در حالی است که زید بن ثابت – منقول از الله و محمد – گناهکاران را به خودکشی و انصار را به  قتل و کشتن انسان تشویق کرده است  و بستر اشاعه بیماریهای روانشناختی و رفتارهای جنحی و جنایی را علیه انسانها فراهم ساخته است :

اقتلوا انفسکم – خودتان را به قتل برسانید ! بقره/۵۴

وَاقْتُلُوهُمْ حَیثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ– و آنان را هر کجا یافتید, به قتل برسانید ! بقره/۱۹۱

از سوی دیگر آیتی در قرآن وارد شده است که مسلمین را از خودکشی نهی (نساء/۲۹) نموده است که البته ! بدینسان تناقض دیگری در قرآن تجلی یافته است؛ ولی تناقضات متعدد در آیات قرآن, بد آموزی های اخلاقی و بیماری های روانشناختی را در شخصیت و سیاست الله و محمد, تبرئه نمی کند و محکمه عقل سلیم,منطق سلیم,احساس سلیم و دانش سلیم بشری, آنها را محکوم می نماید. متعاقب آموزه های جنحی و جنایی و ناهنجاری های روانشناختی قرآن و اسلامی و ناهنجاری های تربیتی,عاطفی,محیطی و روانی شخصیتی است که گروه های تروریستی و افراطی اعم از سپاهی,بسیجی ولایی و طالبانی و داعشی سعودی – در عصر حاضر – حوزه امنیت زندگی و آزادی و سلامت و بهداشت عاطفی,روحی,روانی و عصبی انسانها را مورد هدف قرار داده اند. حتی قرآن از منظر علمی با خطایا همراه بوده است و بی گمان متکونان آیات قرآن, در فقر و محصورات علمی قرن هفتم میلادی بسر می بردند. در مثال سوره انفال/۱۲ یکی از آموزه های رفتاری جنحی و جنایی روانشناختی و ناهنجاری عقیدتی و شخصیتی را برای ما هویدا ساخته است که مسلمین سپاهی,بسیجی,داعشی و طالبانی را – در عرصه سیاسی و نظامی – به پیروی از آن حکم فراخوانده است. حائز اهمیت در تاریخ اسلام از بدو ظهور تا امروز تفریط و افراط نهادینه در مضامین قرآنی و اسلامی است که در مثال حکم افراطی تعدد زوجین, شهوترانی و هوسرانی و همچنین حکم تفریطی روزه اسلامی خودکشی (اقتلوا انفسکم) و آسیبهای عمدی جسمی,مغزی و روانی محسوب می گردد. در مثال دیگری سوره احزاب اذن ازدواج فامیلی داده است و حال آنکه از منظر دانش ژنتیکی, ازدواج فامیلی بشدت خطر نقص در جنین و اختلالات ژنتیکی جنینی و زایمانی را به همراه دارد. از اینرو متکونان قرآن, فاقد دانش ژنتیکی, به صدور حکم مذکور, در زمینه وصال زناشویی پرداختند.

براستی قرآن نافی شادی و حتی نافی شادی عاری از عیاشی بوده است و حال آنکه شادی عاری از عیاشی, حتی در حین امورعبادی به تساطع انرژی و سلامتی روحی,روانی,معنوی,جسمانی و عقلی بشری یاری مضاعفی می رساند و انسانها را از لحاظ ارتقاء اخلاق,هوش و دانش توانمندتر می سازد. اکنون بسیاری از منتقدان قرآن و اسلام بدین مضمون آموزشی نامیمون اشاره داشته اند :

إِنَّ اللَّهَ لَا یحِبُّ الْفَرِحِینَ –  همانا الله شادی کنندگان را دوست ندارد قصص/۷۶

ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیهً – پروردگارتان را با گریه و در خفا بخوانید اعراف/۵۵

قرآن در بطن آیات خود, آشکارا تروریست مذهبی و شرعی را بنیان نهاده است و در مثال آیت ذیل تروریست اسلامی و شرعی را متعاقب ناهنجاری جبری,قهری و شری اسلامی – در قالب انصار الله,حزب الله,سپاهی,بسیجی,طالبانی و داعشی – اشاعه داده است و بستر سیاسی و نظامی را برای حضور شرعی و مذهبی اشخاص نابسامان تروریستی و افراطی فراهم ساخته است. البته! لفظ گروه های افراطی – اسلامی, در بین بسیاری از منتقدین, مخبرین و مفسرین, اشتباهی فاحش میباشد و طبق تحقیق و بررسی ژرف در متن و اخلاق آیات قرآن و روایات اسلامی, افراط گرایی نهادینه در تعلیمات و سیاست قرآن و روایات, حالات و شرعیات اسلامی بوده, دامانگیر انسانهای جاهل و ساده دل مغروق و اشخاص مریض الاحوال و نابسامان عاطفی,تربیتی,محیطی و روانی گردیده است.

– فَإِذَا انْسَلَخَ الْأَشْهُرُ الْحُرُمُ فَاقْتُلُوا الْمُشْرِکِینَ حَیثُ وَجَدْتُمُوهُمْ وَخُذُوهُمْ وَاحْصُرُوهُمْ وَاقْعُدُوا لَهُمْ کُلَّ مَرْصَدٍ فَإِنْ تَابُوا وَأَقَامُوا الصَّلَاهَ وَآتَوُا الزَّکَاهَ فَخَلُّوا سَبِیلَهُمْ – وقتی ماه‌های حرام پایان گرفت، مشرکان را هر جا یافتید به قتل برسانید و آنها را اسیر کنید؛ و محاصره نمایید؛ و در هر کمینگاه، بر سر راه آنها بنشینید! هرگاه توبه کنند و اگر نماز برپا دارند و اگر زکات را بپردازند، آنها را رها سازید. سوره توبه/۵

برخی مسلمانان اهل مطالعه آیات قرآن, بدین موضوع واقف میباشند که محمد بن عبدالله در کتاب قرآن – نوشته زید بن ثابت – مدعی شده که الله او را از تحصیل منفعت مادی و اقتصادی و دستمزد و اجرت بازداشته است و حال آنکه بخشی از منافع مالی و اقتصادی حکمهای اقتصادی و اسلامی بر اساس تحصیل منافع مالی و اقتصادی محمد بن عبدالله تعیین و تنظیم گشته است و محمد بن عبدالله دستمزد رسالت خود را از مسلمین ساده دل و غیر مسلمین دریافت کرد :

سَأَلْتُکُمْ مِنْ أَجْرٍ إِنْ أَجْرِی إِلَّا عَلَى اللَّهِ – من از شما مزدی نمی‌خواهم؛ مزد من، تنها بر خداست!یونس/۷۲ – مکی

أَمْ تَسْأَلُهُمْ خَرْجًا فَخَرَاجُ – یا اینکه تو از آنها مزد و هزینه‌ای (در برابر دعوتت) می‌خواهی؟ مؤمنون/۷۲ – مکی

وَاعْلَمُوا أَنَّمَا غَنِمْتُمْ مِنْ شَیءٍ فَأَنَّ لِلَّهِ خُمُسَهُ وَلِلرَّسُولِ وَلِذِی الْقُرْبَى وَالْیتَامَى وَالْمَسَاکِینِ وَابْنِ السَّبِیلِ – بدانید هرگونه غنیمتی به دست آورید، خمس آن برای خدا، و برای پیامبر، و برای ذی‌القربی و یتیمان و مسکینان و واماندگان در راه (از آنها) است انفال/۴۱ – مدینی

إِنَّمَا الصَّدَقَاتُ لِلْفُقَرَاءِ وَالْمَسَاکِینِ وَالْعَامِلِینَ عَلَیهَا وَالْمُؤَلَّفَهِ قُلُوبُهُمْ وَفِی الرِّقَابِ وَالْغَارِمِینَ وَفِی سَبِیلِ اللَّهِ وَابْنِ السَّبِیلِ – زکاتها مخصوص فقرا و مساکین و کارکنانی است که برای (جمع اوری) ان زحمت می‌کشند، و کسانی که برای جلب محبتشان اقدام می‌شود، و برای (ازادی) بردگان، و (ادای دین) بدهکاران، و در راه (تقویت ایین) خدا، و واماندگان در راه است … توبه/۶۰ – مدینی

یسْأَلُونَکَ عَنِ الْأَنْفَالِ قُلِ الْأَنْفَالُ لِلَّهِ وَالرَّسُولِ فَاتَّقُوا اللَّهَ – درباره غنایم (جنگی و غیر جنگی) از تو سوال می‌کنند؛بگو : غنایم برای الله و رسول است. پس از الله بپرهیزید انفال/۱ – مدینی

آیا مستر علی خامنه ای گمان برده اند که همه جمعیت کشور ایران شعور عقلی و علمی سیاسی ندارند و بسالن کودکی می مانند که هر ملایی و آخوندی یا بیگانه ای آنان را بفریبد ؟! شما کلاهبرداران خائن ! یارانه های قانونی و دادگری دوره پهلوی برای مردم ایران را هم در سالیان اخیر قطع کرده اید و مردمان ایران را طبق اصل ۴۴ کاپیتالیسم اسلامی خود در اختیار مطامع شرکتهای خصوصی داخلی و خارجی قرار داده اید؛ زیرا مردم ایران را باری بر دوش خود می دانستید که طبق سیاستی بایست از خدمات رسانی به آنان و پاسخگویی به آنان خلاص می شدید و ثروت و مالیات این مملکت را قبضه سیاستهای شیطانی و جنحی و جنایی خود می نمودید و گرفتاری,سرخوردگی, خمیدگی, کاهلی و سستی منتهی به ستمپذیری را با سیاستهای ماکیاولیسم اسلامی تحقق می بخشید و جامعه ایران را به زندگی نباتی و … رهنمون می گشتید. بی گمان پرداخت پرهزینه منتهی به بزرگ سازی دولت به مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان نیز از قبال افزایش قیمت ها و آزادسازی قیمت ها از جیب مردم دریافت و به جیب مردم پرداخت کرده و سودهای کلان از قبال هدفمندسازی یارانه ها نصیب حاکمه ظالمه نموده اید؛ یعنی شما همه مواهب موجود برای آسایش و آرامش زندگی معنوی و مادی مردم ایران را قطع کرده اید و این در حالی است که مبالغ هنگفت تسلیحاتی,تبلیغاتی و مستمری, در جیب یک قماش انسانهای مریض الاحوال و نابسامان, همچون خودتان در کشورهای عربی ارسال می کنید؛ و اگر براستی هدف بشردوستانه ای, در سیاستهای جمهوری اسلامی یافت می شد و این مبالغ هنگفت تسلیحات, تبلیغات و  قوت و قوت را طی ۳۸ سال اخیر – به بهانه آزادی فلسطین – صرف ساماندهی زیر ساخت,ادارات,مملکت و ملت فلسطین می نمودید؛ بی گمان پیرو پیامبران راستین الی عیسی خاتم النبیین رفتار کرده بودید که همه آنان آیین راستین الهی را محبت,رافت,انصاف, مودت و عدالت و مصالحت خوانده اند. عیسی در کلام خاص مقدس خویش فرموده است : خوشا به حال آنان که بین مردمان صلح برقرار می کنند ! خوشا به حال آنان  که مهربان هستند ! ولی شما پیرو شیطان دین, نفس و توحش خویش رفتار کرده اید و انحرافات بسیار عقیدتی و نفسانی داشته اید.

 مستر علی خامنه ای در سخنرانی مذکور خود بدین باور است که شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی موجبات تفرقه افکنی را فراهم ساخته اند که بی گمان شیعه انگلیسی را گروه اصلاح طلبان و هاشمی رفسنجانی,کروبی,موسوی و امثال این فرصت طلبان می خوانند و سنی آمریکایی را شیخ نشینان خلیج فارس و آل سعود؛ ولی رهبر تروریستی و تشریکی جمهوری اسلامی, اشاره ای به وابستگی خود به بیگانگان نداشته است؛ چه مستر علی خامنه ای و عمال او, روسی,فلسطینی و لبنانی بوده اند و برای خدمت به خویش و به آنان, در راس حکومت ننگین جمهوری اسلامی مستقر گشته اند و در این بین همچنان مردم ایران, قربانی جنگ قدرتهای شرقی و غربی  و کلاه گشادی که حکومت اسلامی و آخوندی جمهوری اسلامی بر سرشان گذاشته است.

اگر اینجانب بخواهم درباره هر جمله مستر علی خامنه ای متنی و مطلبی در قالب پاسخگویی بنگارم یا بگویم؛ در این مقال عمر و سطور نمی گنجد؛ چه اینان خردمند و اندیشمند یا راسیونالیست نیستند و فقط یک قماش بیشعور و شرور فاناتیست و متعصب میباشند که سیاست دماگوژی و عوامفریبی ماکیاولیستی اسلامی را در ایران مستقر نموده اند.

محمد مصدق – متولد مرداد ۱۳۵۰ – شهرستان تهران – مقیم گیلان – مورخه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ شمسی

درباره newinsight

اینجانب محمد مصدق, متولد شهرستان تهران میباشم! نویسنده,منتقد و مبارز مستقل,در سرزمین تحت سلطه دیو صفتان اسلامی ! من زندگی خود را مرداد ماه سال 1350 شمسی, در منطقه نیروی هوایی تهران آغاز کردم و سن شش سالگی پس از آزمون هوش, در مدرسه اول ابتدایی فارابی نیروی هوایی راه یافتم؛ ولی خرده سالی بیش نبودم که اینتلیجنس سرویس انگلیس به دستور دستگاه پادشاهی انگلیس و به یاری عناصر ایرانی بسیج مستضعفان و کمیته انقلاب اسلامی, به توطئه و دسیسه علیه اینجانب پرداخت و دگربار فقر فرهنگی و شخصیتی بربریستی خود را در جهان بشری هویدا ساخت که البته! دادخواست و شکایات اینجانب علیه جمهوری اسلامی ایران و دولت و سلطنت انگلیس به مراجع ذیصلاح حقوق بشری و دیوان دادگستری بین المللی تسلیم شده است. بدینسان پادشاهی الیگارشی و آمورالیستی انگلیس, دگربار انتقامجویی و کینه توزی خود را علیه نهضت ملی ایران و ملی شدن نفت ایران و ملی گرایی در ایران تکرار نمود و ثبات جمهوری اسلامی,مجری سیاستهای ضد ایرانی, ضد الهی و ضد بشری را با حمایت های خود تامین کرد. اینجانب سالیان متمادی مشغول مبارزه با دیو صفتان داعشی شیعی, در داخل کشور ایران بوده ام و قوای تبهکار و فاسد حکومت جمهوری اسلامی را بشدت به چالش کشیده ام و حتی سید علی خامنه ای را در برابر مشیت الهی به زانو افکنده ام. اینجانب طی هدایت الهی و ملکوتی در عنفوان جوانی است که رسالت خود مبنی بر اعلام آیین و فرامین راستین موسی پیامبر را با انتشار فرامین ایشان و چاپ و نشر کتاب خود به نام راهی بسوی راستی به انجام رسانیده ام و عیسی را براستی خاتم النبیین و خاتم الشهدا خوانده ام که طبق آگاهی الهی و ملکوتی بدین حقیقت دست یازیده ام و صلیب عیسی را جایگاه شهادت انسانی دانسته ام که کمال اخلاقی را از مسیر کمال عاطفی تحقق بخشیده است و در مسیر ابلاغ حقیقت و دیانت راستین الهی و ابراز محبت به هم نوعان خویش جان به جان آفرین تسلیم نموده است گرچه اکنون ادیان و کتب آنها بشری میباشند, ولی بهترین گزینه برای هر ایرانی خردمندی را آیین توحیدی زرتشتی تامین می کند , باری بر دوشی کسی ننهاده است و همه پند و اندرز آن پندار نیک,گفتار نیک و کردار نیک میباشد. آیین زرتشتی,توحیدی و دین اسلامی, تشریکی تهیه شده اند و لذا عطف به نیاز افزایش عرق ملی ما را مجاب می سازد که ایرانیان به آیین اجدادی خویش مراجعت نمایند؛ چه دین اسلامی,جبر,قهر و شر و آیین زرتشتی,فر,مهر و فروز است. هر اجتماعی بشری در بحبوحه های سیاستهای زندگی,دنیوی و مادی - در حوزه های مختلفه سیاسی,اقتصادی,اجتماعی و فرهنگی - نیاز به تکیه گاهی معنوی دارد که همت و ترغیب خویشرا در حفظ سلامت و امنیت روحی,روانی,جسمی و جنسی و رعایت صحت و سلامت قواید حیات,منزلت و کرامت بنماید؛ بنابراین آیین زرتشتی به گواه تاریخ ایران زمین است که جامعه ایرانی را در چکاد افتخارات,سلامت و امنیت معنوی محفوظ داشته بود. هر جامعه ای در مقطعی از زمان بدلیل پیروی کورکورانه و منظلمانه جامعه از دینی و مذهبی, دچار ظلمی و ستمی شده است؛ زیرا ادیان کمال ندارند و حاوی نقص و نقض میباشند؛ ولی از سوی دیگر هدایت,مطالعات,تحقیقات و نظارت همگانی و دایمی بر تحرکات مذهب و ماهیت مذهب و حفظ حق تجدید نظر اصلاحی, در کلیات و جزئیات مذهب و شخصیت, از بروز عقاید و کردار انحرافی,دیکتاتوری و ستمگری مذهبی,سیاسی,فرهنگی و اجتماعی ممانعت می ورزد. بنابراین ادیان, نیازمند کنترل افکار و عقاید مثبت اجتماعی میباشند که فیلترینگ مثبت بر محتوای آنها اعمال گردد و ادیان در حیطه عقل,منطق,احساس و دانش نیکوکار و مهرورز سالم سازی شوند. اینجانب در سال 1380 شمسی و متعاقب حادثه ناگوار کوی دانشگاه در سال 1378 شمسی - طی فراخوان جناب آقای قائم مقامی, مجری رادیو ایران - در برخی تجمعات بر حق اعتراضی و حمایتی شرکت فعالی جستم و سالهای اخیر به دفعات دستگیر و حتی ضرب و شتم شده ام و همواره از ملی گرایی, عدالتخواهی و آزادگی پیروی کرده ام و ایران را تحت اشغال نامردمان و ناجوانمردان جاهل,دشمن و خائن خوانده ام که پیرو جنون قرآنی و جنون شخصیتی و روانی میباشند. زندگی در طبیعت گیلان به من آموخته است که پیروی از قوانین طبیعی, پیروی از اعتدال است و انسانها را راهنمای بسیار نیکویی است که آیین طبیعی, برترین آیین الهی است که حتی موارد نقص و نقض ادیان را برای ما هویدا می سازد. ادیان حاوی تلفیق اخلاق و نقض اخلاق و تلفیق حق و باطل میباشند و لذا نقص و نقض ادیان بدلیل آفرینش دارای نقص و نقض جهان,جانداران,انسان, عقل,منطق و دانش میباشد که فقط آفریدگار دارای کمال است. ... اکنون ایران تحت سلطه دیکتاتوری اسلامی میباشد و آزاد اندیشی در سرزمین ما بشدت سرکوب و منکوب می شود و آزادی تنها برای افراد ضد الهی, ضد بشری و ضد اجتماعی قانونی است که نیروهای مذهبی - سیاسی,تروریستی,تشریکی و انحرافی را تشکیل داده اند و الیگارشی مذهبی و سرمایه داری مذهبی را حمایت کرده اند و جامعه ایرانیان را در چالش و تنش فراوان غوطه ور ساخته اند. اسلامگراها,روسها و انگلیسیها, بازیگران اصلی سیاست در تعیین مقدرات کشور ایران بوده اند و اکنون ایران و سوریه خط مقدم روسیه علیه آمریکا و غرب میباشد و ایرانیان قربانی ستمپذیری شخصیتی و دعوای امپریالیستی و استکباری داخلی و خارجی بوده اند. اینجانب پاسخگوی شما عزیزان در اسرع وقت میباشم ! با سپاس و آرزوی توفیق و سلامتی برای شما عزیزان ! mosaddegh.iran@gmail.com

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نقد برنامه امید دانا درباره سپاه پاسداران

پاسخ مختصر به جناب آقای امید دانا ( نقد برنامه سپاه پاسداران، ...

قرآن افساد فی الارض است20

قرآن,افساد فی الارض است

قرآن , افساد فی الارض است ! (الله, زئوس اسلامی)  الله مفتخر ...